Курінь

By wineroad

На сімейній виноробні ТМ «Курінь», створеної за прикладом французьких шато, колектив невеликий, але кожна людина щиро закоханий в свою справу і є професіоналом. До роботи виноробні не залучаються іноземні фахівці, і цьому є одна причина – бажання зробити автентичне вино і показати, чого варті українці.

У 2000 році було посаджено сад та перші виноградники (сорти: Каберне Совіньон, Сапераві, Шардоне, Трамінер рожевий, Іршаі Олівер, Біанка, Ркацителі).

Починаючи з 2011 року основним напрямком господарьскої діяльності є виробництво виноградних вин. У зв’язку з цим, на території господарства був збудований унікальний компактний цех переробки винограду, обробки виноматеріалів, розливу та зберігання вин. Цей комплекс збудований по принципу французького шато.

Виноградники ростуть на тяжких глинистих грунтах, а на глибині 2-х метрів переходять у вапняно-кам’янисті грунти, що добре обігріваються солнцем. В особливо сухе та тепле літо, завдяки низькому формуванню штампу виноградної лози, помірній врожайності (не більше 5 тонн з гекатру), використанню особливих технологій, виноград накопичує високу цукристість 25-32%. Це дозволяє одержувати високоякісні столові, натуральні напівсухі та напівсолодкі вина. Лінійка вин включає 17 різних найменувань. З 2016 року розпочато виробництво вермуту під назвою “Степанові хутори”.
Для виготовлення вермуту використовують настої із місцевих степових трав Херсонщини.

Принципи, які сповідують у своїй роботі винороби ТМ «Курінь», спрямовані на якість продукту:
Відхід від масового виробництва вина в сторону індивідуалізації.
Створення вина, максимально виражає особливості терруара.
Відродження культури пиття вина.

ЕКСКУРСІЯ НА ВИНОРОБНЮ

Екскурсія на виноробню та дегустація (13 позицій вин, закуска: бринза,сухарики) – 150 грн. Екскурсійні групи 6 – 50 чол.,тривалість 1- 1,5 год. Попередній запис за 1-2 дні, але можна записуватися і раніше.

Телефон для довідок та запису: +38 067 943 40 74

На території виноробні є мотель та міні-зоопарк із страусами.

Колоритний мотель «Курінь» знаходиться в 9км від Херсона на 212 км траси М-14 Одеса-Мелітополь. Він дуже зручний для зупинки подорожуючих.

Вартість проживання в мотелі за добу:
Двохмісний номер: 500 грн.
Трьохмісний номер: 550 грн.
Мотель-Ресторан: +38 098 441 98 22

Ресторан «Курінь» пропонує вам домашню українську кухню та великий вибір страв на мангалі. Виноробня запрошує скуштувати авторські вина «Курінь», на екскурсію у підвали та дегустацію вин.

ЯК ЗНАЙТИ
Херсонська область, с. Степанівка, 212 км автодороги Одеса-Мелітополь-Новоазовськ
(на Таганрог) М-14

САЙТ
http://kurin.com.ua

Виноробнi господарствa