GRANDE VALEE

By wineroad

Grande Vallée – це молода торгова марка сухих сортових, витриманих і шампанських вин.

Почавши свою історію в 1999 році в якості найбільшого постачальника виноматеріалів, ми продовжили традиції виробництва сортових і шампанських вин у власному бренді.

Виноградники «Grande Vallée» знаходяться в самому центрі унікальної частини півдня України, в сприятливій для вирощування винограду зоні, поруч з виробництвом.
На сьогоднішній день загальна площа виноградників складає понад 650 гектарів.

Для закладки виноградників використовувалися сертифіковані саджанці прямих клонів сортів винограду французької та німецької селекції від виробників: Hyacinthe Raymond (Франція) і Reben Sibbus (Німеччина).

Через 20 хвилин після ручного прибирання, виноград в ідеальному стані доставляють у відділок з прийому та переробки. Близьке розташування виноградників і виробничих потужностей дозволяє зберегти і в повній мірі передати смак ягід, що особливо важливо при виробництві ігристих вин.

На виноробні 650 га загальна площа виноградників, 8 французьких і 2 німецьких автентичних сорти винограду, французьке обладнання Vaslin Bucher, чучасний переробний виноробний комплекс.

ЕКСКУРСІЯ НА ВИНОРОБНЮ
Енотуризм – це новий напрямок відпочинку. Grande Vallée запрошує приєднатися до світового руху і зануритися в світ виноробства. Ви зможете побачити місця зростання французьких і німецьких сортів винограду; відчути турботу, з якою їх вирощують і збирають перед тим, як відвезти на завод “Винтрест”; подивитися на європейське обладнання, де кожна деталь впливає на смак.

Для вас розроблена програма:
– екскурсія по винзаводу, який розташований в серці виноградників;
– дегустація вин в супроводі професійного сомельє;
– відпочинок і насолоду вином на літній терасі.

Екскурсії проводяться у літній період по вихідним дням, якщо замовляти екскурсію для групи від 15 чол.,то можливо і у будній день. Екскурсійні групи до 17 чол., попередній запис за 1-2 тижні. Вартість становитиме приблизно 250 гривень, у вартість входитиме і дегустація 11 позицій вин.
Деталі та запис на екскурсію за номерами: +38 (067) 553 53 62, +38 (067) 553 61 24.

ЯК ЗНАЙТИ
Одеська область, Овідіопольський р-н, смт Великодолинське, Ул.Транспортна, 1В

САЙТ
https://grandevallee.com.ua/

Виноробнi господарствa