ПРО ВИНОРОБНЮ

Виноробний комплекс Чизай заснований у 1995 році в місті Берегове Закарпатської області, в мальовничому урочищі Чизай, де Україна межує з Угорщиною. Завод зведений буквально «з нуля» із застосуванням найпередовіших технологій в галузі будівництва та виноробства. На сьогодні Завод Чизай – це сучасний промисловий виноробний комплекс повного циклу виробництва, до складу якого входять власні виноградники, завод первинного виноробства (де відбувається переробка винограду і виготовлення вин, завод вторинного виноробства (на якому вино готується до розливу, і розливається в пляшки), виносховища, дегустаційні зали, офісні і складські приміщення. Готова продукція випускається під декількома зареєстрованими торговими марками: Чизай, Chateau Chizay, Limited Edition, Wine Berry, і користується заслуженим попитом як в Україні, так і в США, Ізраїлі, країнах Євросоюзу, Австралії, Нігерії.
Сьогодні на плантаціях загальною площею 272 Га, розташованих в трьох виноградарських районах Закарпатської області – Берегівському, Іршавському та Мукачівському – плодоносить понад один мільйон саджанців. На виноробні вирощують білі, рожеві і червоні європейські сорти винограду, у тому числі Рислінг Рейнський, Мускат Оттонель, Мюллер Тургау, Трамінер рожевий, Мерло, Каберне Совіньйон та інші.

ЕКСКУРСІЯ НА ВИНОРОБНЮ

Всіх, хто бажає відчути і побачити красу нашого виноградарського краю, ми запрошуємо відвідати Долину Чизай! Винний тур, у доповнення до екскурсії і дегустації, пропонує Вам завітати на виноградні плантації Чизай на Малій Горі, і спробувати справжній закарпатський Бограч безпосередньо на пагорбах серед виноградних плантацій.
Винний тур у Долину Чизай триває протягом 3,5 – 4 годин, і включає в себе:
екскурсію територією виноробного комплексу Чизай з відвідуванням виносховища;
дегустацію 10 видів вин;
відвідування Музею виноградарства і виноробства, а також фірмового магазину Чизай;
переїзд до виноградних володінь Чизай на Малій Горі, що розташовані в 5 кілометрах від виноробного комплексу, прогулянка виноградниками;
ознайомлення з місцем унікальної археологічної знахідки – шоломом часів приходу в Карпатську долину угорських племен (9 ст. н.е.), знайденому на Малій Горі, де зараз розташовані виноградники Чизай. Оригінал шолома виставлений в Угорському Національному Музеї;
частування гостей угорським супом Бограч, закусками і напоєм «граппа» власного виробництва в комфортабельній альтанці, з якої відкривається чудовий панорамний вид на виноградні плантації Чизай.
Тепер кожен бажаючий може зануритися в захоплюючий світ вин “Чизай”, відвідати виносховища, долучитися до таїнства виробництва шляхетного напою і ознайомитися з продукцією виноробного підприємства в спеціалізованому дегустаційному залі.
На дегустації гостям подається 10 найменувань натуральних закарпатських вин Чизай, в тому числі легендарне марочне десертне вино “Троянда Карпат”, відоме в усьому світі з середини минулого століття, і закуски для вина: сир, горішки, палички, родзинки. Дітям пропонується свіжовичавлений виноградний сік Чизай, і також сир, горішки, палички та родзинки.
Після дегустації гості можуть відвідати музей виноградарства і виноробства, і фірмовий магазин Чизай з широким асортиментом наших вин.
Вартість винного туру 360 грн., групи не менше 10 чол., попередній запис за 2 тижні.
Екскурсія:
з дегустацією 95 грн.
без дегустації 30 грн.
безалкогольна дегустація(соки) 40 грн.
Екскурсійна група: 8 – 10 чол. Запис на екскурсію за 2-3 дні.
Попередній запис, а також додаткова інформація за телефонами:
моб.: +38 (050) 432-05-25, +38 (03141) 23-0-24.

ЯК ЗНАЙТИ?
Закарпатська обл.,м. Берегово, Урочище Чизай, 1.

САЙТ
https://www.chizay.com

Виноробнi господарствa