Beykush Winery

By wineroad

Виноробню “Бейкуш” було засновано в 2010 році. Виноградники знаходяться на Бейкушського мисі, який з одного боку омивається Березанським лиманом, а з іншого – Бейкушського затокою. На 11 га вирощують Шардоне, Піно Нар, Піно Грі, Сапераві, Ркацителі, Мерло, Каберне Совіньон і ще кілька сортів винограду.

Виноробня Бейкуш — це маленьке сімейне господарство. У неї маленький за українськими вимірами виноградник. Тут висаджені оптимально підходящі для нашого клімату міжнародні сорти з кращих розплідників Франції та Італії, а також аборигенні сорти причорномор’я із Грузії та України.

“Ми прихильники терруарного підходу до виноробства, і вважаємо, що вина з кожного окремого виноградника можуть бути унікальніми і неповторними. Ми сповідуємо природозгідне ведення господарства. Ми не використовуємо пестициди і гербіциди. Хоча ми і не фанати біодинаміки.”- Євген Шнейдеріс, засновник унікальної виноробні.

ЕКСКУРСІЯ НА ВИНОРОБНЮ

Сюди можна приїхати на кілька днів збору врожаю, дізнатися всі тонкощі і особливості процесу виробництва вина, на якийсь час навіть стати активним учасником і частиною команди. На виноробні вам проведуть екскурсію, покажуть виробництво і познайомлять з винами.

Екскурсія з дегустацією (6 позицій вин) 250 грн.
Екскурсійна група: 7 – 14 чол. Запис на екскурсію за тиждень.
Усі деталі та запис за номером: +380 (63) 648 93 03.

ЯК ЗНАЙТИ?
Миколаївська області, Очаківський район, с. Чорноморка.

САЙТ
http://beykush.com

Виноробнi господарствa