Багатовікові традиції шабського виноробства лягли в основу створення в 2003 році компанії «Шабо» – українського виноробного комплексу з повним циклом виробництва. Діяльність компанії спрямована на вирощування і переробку винограду, виробництво і реалізацію алкогольної продукції Shabo, створеної виключно з добірного винограду.

За короткий термін підприємство стало лідером галузі. Сьогодні широкий асортимент продукції Shabo представлений у всіх регіонах України, а також в Грузії, Ізраїлі, Китаї, Польщі, Латвії, Естонії, Бельгії, Франції, Данії, Чехії, США, Бразилії, Канаді, Азербайджані, Японії, Іраку, Норвегії та Великобританії.

У «Центрі культури вина Шабо» тема культури вина розкрита всебічно і з великою емоційною силою. Тривалість екскурсії з дегустацією – близько 3-х годин, гостей супроводжують високопрофесійні гіди. Екскурсійні програми захоплюючі і різноманітні. Тут все дихає історією, тут все надихає сучасністю. Поціновувачі благородних напоїв, відвідавши чудові старовинні об’єкти – двохсотрічні Королівський, Хересний, двох’ярусний підвали, підземні винні сховища та ін., мають можливість познайомитися з історією вина і самобутністю терруара Шабо.

У виноробів компанії «Шабо» немає секретів від споживачів. Тому перед гостями «Центру культури вина Шабо» відкриті двері всіх підрозділів підприємства: сучасне відділення з прийому та переробки винограду, гігантське підземне виносховища, відділення елітних вин Shabo, оснащене обладнання нового покоління; потужний комплекс коньяків, бренді і виноградної горілки Shabo, будинок ігристих вин Shabo. І все це – в безпосередній близькості від виноградників терруара Шабо.

 

ЕКСКУРСІЯ-ДЕГУСТАЦІЯ:

Розклад можливих екскурсій:

10:00; 13:00; 16:00

Екскурсійні програми:

1. Екскурсія «Стандарт» без дегустації, тривалість 1,5 години – вартість 200 грн.

2. Екскурсія «Стандарт» з дегустацією, тривалість 2,5 години, дегустаційна лінійка – 6 зразків продукції Shabo – вартість 280 грн.

3. Екскурсія VIP без дегустації, тривалість 2 години – вартість 430 грн.

4. Екскурсія VIP з дегустацією, тривалість 3 години, дегустаційна лінійка – 7 зразків продукції Shabo преміум-класу-вартість 750 грн.

5. Екскурсія VIP + без дегустації, тривалість 2,5 години – вартість 599 грн.

6. Екскурсія VIP + з дегустацією, тривалість 4 години, дегустаційна лінійка – 8 зразків продукції Shabo преміум-класу – вартість 999 грн.

Квитки на екскурсію купуйте заздалегідь в касі Центру культури вина Шабо.

Замовити екскурсію можливо по телефону: +38 048 700 02 10

ДЕ ЗНАХОДИТЬСЯ?

Одеська область, Білгород-Дністровський район, с. Шабо, вул. Швейцарська, 10,

САЙТ:

www.shabo.ua

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ:

www.facebook.com/SHABO.LLC

Виноробнi господарствa