Колоніст

By wineroad

«Колоніст» представляє гордість родини Плачкова – результат відданості і вираження любові і пристрасті до рідної землі та її щедрості. Сім’я Плачкова заснувала сімейну виноробню в 2005 році з метою виготовлення місцевих вин преміум класу. Географічно вона розташована на одній широті з Бордо (Франція) і П’ємонтом (Італія), практично – в Придунайської Бессарабії (південь Одеської області). Вина “Колоніст” виготовляють з винограду, вирощеного на південно-західних схилах найбільшого прісноводного озера в Україні – Ялпуг.
На плантаціях “Колоніст” ростуть сорти Каберне-Совіньйон, Мерло, Шардоне, Рислінг і кілька мускатних. Крім того, тут працюють з двома українськими сортами винограду, виведеними інститутом ім. В.Є.Таїрова в Одеській області – Сухолиманським білим і Одеським чорним.
Виноробня зосереджує свою увагу на високоякісних сухих винах, також виробляє ігристі, напівсухі і солодкі вина. «Колоніст» виробляє близько 200 000 пляшок на рік, що дозволяє приділяти більше уваги якості вина і впроваджувати новітні технології та інновації.

ЕКСКУРСІЯ НА ВИНОРОБНЮ

Сімейна виноробня «Колоніст» традиційно в серпні починає сезон збору врожаю і відкриває Фестиваль молодого вина, який триватиме два місяці.
Саме в цей період Ви зможете не тільки насолоджуватися вином, а й долучитися до процесу збору врожаю.
Також на виноробні відбувається святкуванняь давньобалканського свята «Трифон Зарізан» (свято початку обрізки виноградної лози), травневі свята і день Св. Георгія.
Екскурсія (з дегустацією 8 позицій вин) – 300 грн. Екскурсійна група від 12 чол. Також можлива екскурсія з обідом – 500 грн. та на весь день з вечерею – 800 грн.Запис на екскурсії за 2-3 тижні.
Деталі та запис за тел.: +38 (044) 499 40 22.
ЯК ЗНАЙТИ?
Одеська область, Болградський район, село Криничне, вул. Болградська, 4.

САЙТ
http://kolonist.com.ua/ru/

Виноробнi господарствa