Коблево

Перші виноградники поблизу Тилігульського регіонального ландшафтного парку в Коблево були висаджені в 60-і роки минулого століття, займали 1100 га і були сировинною базою для провідних підприємств країни. У 1980-му на базі радгоспу «Росія» почалося будівництво виноробного заводу загальною потужністю 20 тисяч тонн переробки винограду в сезон. Виробництво на новому підприємстві стартувало 4 жовтня 1982 року, а в 1984-му була запущена друга черга заводу.

У 1998 році, після реорганізації радгоспу-заводу «Росія» в ВАТ «Коблево», підприємство стало першим в Україні, де встановили італійську лінію розливу виноградних вин. Невелика лінія потужністю 3 тисячі пляшок на годину від фірми Bertolaso ​​дала старт ТМ KOBLEVO.

Найбільша кількість українських виноградників знаходиться саме в Коблево, тут вони розкинулися на площі понад 2 500 га. Тут вирощують більше 15 сортів винограду. А в рецептурі вермутів використовуються 11 натуральних трав, квітів і прянощів.

Сьогодні на ПАТ «Коблево» використовується новітнє обладнання від провідних світових виробників, застосовуються інноваційні європейські технології. Кращі майстри-винороби створюють тут справжні шедеври виноробного мистецтва: вишукані вина KOBLEVO (лінійки Select, «Сомельє» і «Бордо»), витончені вина Bon Vin, унікальні вермути Marengo, сливове вино TAKADO і вино в упаковці Tetra Pak – «Світ натуральних вин ».

ЕКСКУРСІЯ НА ВИНОРОБНЮ

Дегустаційний тур на виноробню «Коблево» – це:
Екскурсія на ПАТ «Коблево»
Знайомство з усіма стадіями сучасного виробництва
Вивчення особливостей вирощування виноградної лози
Професійна дегустація кращих виноградних вин
Навчання тонкощам еногастрономії
Відвідування унікальної картинної галереї
Можливість придбати престижні вина у фірмовому магазині «Коблево»
Екскурсійна група: 10 – 50 чол.
Час роботи (пн.-пт.): 10:00 – 12:00; 14:00 – 16:00 за попереднім записом не пізніше ніж за тиждень.
Вартість дегустації:
«Класична» 90 грн / чол.
«VIP» 180 грн / чол.
Подробиці за тел .: +38 (051) 539-65-39; +38 (050) 404-35-95.

ЯК ЗНАЙТИ?
Миколаївська область, Березанський район, c. Ленінка, вул. Виноградна 2А

САЙТ
http://www.koblevo.ua